İstanbul Medya

Medyaİst, 2007 yılında sinema ve medya pazarlama sektörünün dinamiklerine hakim, deneyimli bir ekip ile sinema medya pazarlama yolculuğuna başladı. Kurumsal bakış açısıyla Reklamveren ve Medya Ajanslarının ihtiyaçlarına  en doğru şekilde cevap vermek kadar sinema reklam mecrasının da gelişmesini kurumsal bir misyon edindi.

 

Medyaİst, 131 salon ile başladığı sinema reklam pazarlama hizmetini, dokuz yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin pazarlanabilir salon sayısının yarısını portföyünde barındıran kurumsal bir yapıya ulaştırmıştır. Kurumsal bakış açımız ve profesyonel hizmet anlayışımız, doğru ve dürüst ticari yaklaşımlarımız tüm reklam sektörü tarafından kısa sürede geniş kabul görmemizi sağlamıştır. Bu kadar kısa bir sürede geldiğimiz bu noktada inadığımız değerlere sahip çıkan ve inanan reklamveren ve ajanslarımıza teşekkür ederiz.

 

Sinema mecrasının sahip olduğu tüm avantajları öne çıkaran profesyonel hizmet anlayışımızı her yıl biraz daha ileriye taşımak, sinema reklam mecrasını kullanan tüm reklamverenlerimize, çözüm ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlamak ve sinema reklam mecrasının gelişmesine gösterdiğimiz hassasiyete odaklı çalışma prensiplerimizi her yıl bir önceki yıldan daha ileriye taşımak azmindeyiz.

 

Medyaİst’in on iki önce başlayan yolculuğu, 2019 yılında 52 şehirde, 769 sinema salonunda, tüm Türkiye sinema izleyicisinin yarıya yakınına ulaşan portföyü ile devam ediyor…