Özel Uygulamalar

film-basliyor-anons5

FİLM BAŞLIYOR ANONSU

Film başlamadan önce ve ikinci yarı öncesi yapılan 10 saniyelik “…Film Başlıyor” çağrı anonsu, markanızın sesi olsun!

 

3d-gozluklerinizi-takiniz-gorseli

 3D GÖZLÜKLERİNİZ TAKINIZ ANONSU

Filmler başlamadan önce 3D gözlüklerini takınız çağrısı sizin logonuz altında yapılır.

 

Cinema theater seat

ŞANSLI KOLTUK

Portföyümüzde hedef kitlenize uygun olan sinemalardan seçilecek salonlarda şanslı koltuklar belirlenir. İzleyicinin en yoğun olduğu hafta sonu, akşam seanslarında filmin 2.yarısı başlamadan hemen önce yayınlanacak reklamın sonrasında bu koltuklar spot ışıkla aydınlatılır. Kayıtlı dış ses ile alkış ve tezahüratlar eşliğinde izleyici tebrik edilip reklam veren markanın şanslı koltuğunda olduğu için kazandığı ödül belirtilir ve izleyici ödülünü alır. Uygulama kayda alınıp izleyici ve kazanandan yazılı izinler alınarak filmin viralde yayını sağlanır.

 

pano-cut-out-gorseli

PANO VE CUT OUT

Sinema fuayelerinde en etkili alanlarda 75 x 100 cm. ebatlarında görsellerin kullanıldığı panolar ve/veya 50 cm.çapında cut-out lar yerleştirilir.
Reklam verenler, filmler başlamadan önce ya da 10 dakikalık aralarda da fuayedeki seyircilere ulaşarak, hedef kitlelerine mesajlarını aktarabileceklerdir. Pano reklam çalışması ekstra frekans sağlayarak hareketli reklam çalışmasına artı değer katar.

 

fuaye-aktiviteleri-gorseli

FUAYE AKTİVİTELERİ

Sinema fuayeleri; branding uygulamaları, sampling ve stand kurma faaliyetleriyle etkili bir şekilde kullanılır. Bilet gişelerinden veya salon girişlerinde yapılan kupon ve broşür dağıtımı reklam verenler için özel ve iyi bir alternatiftir. Ayrıca fuayede display ve zemin grafikleri de dikkat çeken diğer aktiviteler arasında yer almaktadır.

 

sinema-sponsorluk-gorseli

 SİNEMA SPONSORLUĞU

Markalar, pazarlama stratejilerinin vazgeçilmez bir parçası olarak ürünlerine yönelik bilgileri, sinema seyircilerine aktarmak için sinema reklam yayınlarını sponsorluklar, sinema aktiviteleri ve özel projelerle desteklemektedir.
Sinema salonlarına şirket/ürün adının eklenmesi, gazete ilanlarında salonların şirket/ürün ismi ile anılması, fuaye alanı ve salonlarda sponsor firmaya uygun görsel düzenlemelerin yapılması sponsorluk haklarından sadece birkaçıdır.